Andoaingo Piano Jaialdian jasotako Sariak

Andoaingo Piano Jaialdia

SARIAK/PREMIOS

 

 

Maruxa Llorente irakaslea/profesora:

 

PIANO BAKARLARIA B MAILA / PIANO SOLISTA CATEGORÍA B

Inés Santos……………….Zilarrezko domina/Medalla de Plata

Maddi Azpiroz……………….Urrezko domina/Medalla de Oro

Iria Vicente…………………….Urrezko domina/Medalla de Oro

Claudia Perarnaud……Urrezko domina/AIPAMEN BEREZIA-

Medalla de Oro/MENCIÓN ESPECIAL

 

Mercedes Medina irakaslea/profesora:

 

PIANO BAKARLARIA B MAILA / PIANO SOLISTA CATEGORÍA B

Oihan Yáñiz………………Zilarrezko domina/Medalla de Plata

Carla Candaudap……………Urrezko domina/Medalla de Oro

 

PIANO BAKARLARIA C MAILA / PIANO SOLISTA CATEGORÍA C

Izaro Larrañaga……Brontzezko domina/Medalla de Bronce

Daniel Picazo…………………Urrezko domina/Medalla de Oro

Jon Candaudap……………..Urrezko domina/Medalla de Oro

 

Nerea Gisasola irakaslea/profesora:

 

PIANO BAKARLARIA  A MAILA / PIANO SOLISTA CATEGORÍA A

Paula Barras……………..Zilarrezko domina/Medalla de Plata

 

PIANO BAKARLARIA  C MAILA / PIANO SOLISTA CATEGORÍA C

Borja Arroyo……….Urrezko domina /AIPAMEN BEREZIA-

Medalla de Oro/MENCIÓN ESPECIAL

 

Loreto Aramendi irakaslea/ profesora:

 

PIANO BAKARLARIA  A MAILA / PIANO SOLISTA CATEGORÍA A

Maddi Urrutia…………..Zilarrezko domina/Medalla de Plata

 

 

 

Junkal Guerrero irakaslea/profesora:

 

PIANO BAKARLARIA  A MAILA / PIANO SOLISTA CATEGORÍA A

Maialen González…..Zilarrezko domina/ Medalla de Plata

PIANO BAKARLARIA  B MAILA / PIANO SOLISTA CATEGORÍA B

Maddi Nuño…………….Zilarrezko domina/ Medalla de Plata

 

PIANO BAKARLARIA  C MAILA / PIANO SOLISTA CATEGORÍA C

Nora Septién…………….Zilarrezko domina/Medalla de Plata

Enara Mujika……………Zilarrezko domina/ Medalla de Plata

 

Myriam Telleriaren irakaslea/profesora:

 

PIANO BAKARLARIA  A MAILA / PIANO SOLISTA CATEGORÍA A

Víctor González…………Zilarrezko domina/Medalla de Plata

Peru Santos……………………Urrezko domina/Medalla de Oro

Ander galparsoro…………..Urrezko domina/Medalla de Oro

 

PIANO BAKARLARIA  B MAILA / PIANO SOLISTA CATEGORÍA B

Naroa García……….Brontzezko domina/Medalla de Bronce

 

Maitane Salmerón irakaslea/profesora:

 

PIANO BAKARLARIA  A MAILA / PIANO SOLISTA CATEGORÍA A

Dunixe Murillo………….Zilarrezko domina/Medalla de Plata

Xabat Aginagalde….…….…Urrezko domina/Medalla de Oro

 

PIANO BAKARLARIA  B MAILA / PIANO SOLISTA CATEGORÍA B

Martin Daly……………………Urrezko domina/Medalla de Oro

 

PIANO BAKARLARIA  C MAILA / PIANO SOLISTA CATEGORÍA C

Jesúsu Guibert……………….Urrezko domina/Medalla de Oro

Diego López-Lanchares…………..Urrezko domina/AIPAMEN BEREZIA- Medalla de oro/MENCIÓN ESPECIAL

 

JAVIER GONZÁLEZ SARMIENTO SARI BEREZIA/PREMIO ESPECIAL JAVIER GONZÁLEZ SARMIENTO- CATEGORÍA B

Iker Arratibel…………………….LEHEN SARIA/PRIMER PREMIO

 

ZORIONAK!!

 

Donostian, 2021eko Martxoaren 1ean / Piano Saila-Departamento de Piano

FRANCISCO ESCUDERO KONTSERBATORIOKO ORKESTRA SINFONIKOAREN KONTZERTUA

CONCIERTO DE LA ORQUESTA SINFÓNICA DEL CONSERVATORIO FRANCISCO ESCUDERO

 

Concierto en Fa m para piano y orquesta…………..J.S.Bach

  • Allegro moderato
  • Largo arioso
  • Presto

Piano Bakarlaria/Solista: Sarah Perarnaud

Kontserbatorioko oskestra sinfonikoa/Orquesta sinfónica del conservatorio

 

Concierto en Re M para piano y orquesta……..…F.J.Haydn

  • Vivace
  • Un poco Adagio
  • Rondo all’Ungarese

Piano Bakarlaria/Solista: Joseba Korta

Kontserbatorioko oskestra sinfonikoa/Orquesta sinfónica del conservatorio

 

ZORIONAK!!

 

Donostian, 2021eko Martxoaren 1ean / Piano Saila-Departamento de Piano